Zapraszamy do udziału w naszym interaktywnym konkursie „Hello Future 3.0”. Do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym nagroda główna – Voucher „Travelist” na 5000 zł.

Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla Aptekarzy, prowadzących podmioty apteczne, którzy zarejestrowali swój udział w konferencji i targach Hello Future 3 w Hotelu Narvil, podali swój unikatowy adres e-mail i pobrali aplikację „PGF Wydarzenia – Hello Future 3”.

KONKURS TRWA OD 11 DO 14 maja 2022 r.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie musisz pobrać i zalogować się w aplikacji „PGF Wydarzenia - Hello Future 3”, do której link otrzymałeś przy rejestracji elektronicznej na konferencję „Hello Future 3”.

W dniach 11-13 maja w aplikacji PGF Wydarzenia - Hello Future 3 pojawią się specjalne quizy, za które możesz uzyskać punkty konkursowe. Każdego dnia otrzymasz 3 pytania, za które maksymalnie możesz otrzymać 60 punktów (20 za każdą poprawną odpowiedź). Pierwszy quiz pojawi się o godz. 12.00 i będzie dostępny przez 24 godziny. Jeśli nie zdążysz przesłać odpowiedzi po upływie 24 godzin – nie będzie możliwości powrotu do poprzedniego quizu.

Kiedy pojawisz się w hotelu Narvil, możesz przystąpić do drugiego etapu naszego konkursu.

Przy recepcji zobaczysz pierwszy kod QR. Nie zapomnij go zeskanować skanerem kodów QR z aplikacji wydarzenia (znajdziesz go w menu aplikacji) – koniecznie pomiędzy godz. 16.00 a godz. 20.00 – warty jest aż 60 punktów i przybliża Cię do głównej nagrody.

W sobotę (14.05) w godzinach 10:00 – 15:00, odwiedź salę targową Hello Future 3.0 w Hotelu Narvil. Przy każdym ze stoisk zobaczysz kod QR. Zeskanowanie każdego kodu, za pomocą skanera z aplikacji naszego wydarzenia, przysporzy Ci dodatkowe 10 punktów. Natomiast zeskanowanie kodu ze stoiska PGF, stoiska Novativ+Bonatium+Heltiso, stoiska Medme.pl, stoiska Klubu Farmaceuty oraz Partnera Głównego firmy STADA pozwoli Ci uzyskać po 20 punktów.

Konkurs zwycięża osoba, która zdobędzie najwięcej punktów*. Dla 3 osób z największą liczbą punktów przewidziane są nagrody specjalne:

1. Voucher turystyczny Travelist – 5 000zł
2. Voucher turystyczny Travelist – 3 000zł
3. Voucher turystyczny Travelist – 2 000zł

Dla osób, które znajdą się w pierwszej setce przewidujemy już poza konkursem specjalne upominki w postaci power banków, po które będą mogły zgłosić się do stoiska Klubu Farmaceuty. Jeśli znajdziesz się w tym gronie, pamiętaj, aby odebrać swój pakiet nagród do godziny 18:00 (14.05).

Wręczenie nagród głównych odbędzie się w trakcie kolacji rozpoczynającej się o godzinie 20:00 (14.05).

*W przypadku, gdy niemożliwe będzie wyłonienie zwycięzców z powodu uzyskania takiej samej ilości punktów – przewidywana jest dogrywka. Za pośrednictwem aplikacji użytkownicy otrzymają 10 dodatkowych pytań. Każda poprawna odpowiedź to 20 punktów. Prosimy o uważne śledzenie swoich smartfonów! Dogrywka odbędzie się w godzinach 15:00-15:30. UWAGA – tym razem liczy się także czas odpowiedzi.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: https://hellofuture.pl/regulamin

Zapraszamy do pobrania aplikacji mobilnej
  • Pobierz na Google Play
  • Pobierz na AppStore