FARMACEUCI / TECHNICY FARMACEUTYCZNI:

WŁAŚCICIELE APTEK:

Miejsce 1 – Voucher Travelist o wartości 5.000 zł

Miejsce 2 - Laptop HP Probook 450

Miejsce 3 - Hulajnoga elektryczna Spokey AION

Miejsce 4 - Samsung Smartwatch Galaxy Watch Active2

Miejsce 5 - Samsung Tablet Galaxy Tab A 8.0 2019

Miejsce 1 – Samochód TOYOTA C-HR - MY'21 (2021)

Miejsce 2 - Laptop HP Probook 450

Miejsce 3 - Hulajnoga elektryczna Spokey AION

Miejsce 4 - Samsung Smartwatch Galaxy Watch Active2

Miejsce 5 - Samsung Tablet Galaxy Tab A 8.0 2019
Do wypełnienia niektórych zadań konkursowych niezbędne jest pobranie i zainstalowanie aplikacji „Hello Future”. W dniach 21-23 czerwca w aplikacji pojawią się punktowane quizy dla uczestników konferencji, a podczas trwania wydarzenia umożliwi ona skanowanie kodów QR udostępnianych podczas targów oraz konferencji. Będą się w niej też naliczać i wyświetlać zebrane przez Państwa punkty. Ponadto będziemy w niej publikować aktualne informacje na temat wydarzenia, szczegółowy program, biogramy prelegentów i panelistów oraz zdjęcia z platformy, na której odbędzie się „Hello Future 2”.

Aplikacja jest dostępna w sklepach Google Play oraz App Store. Aby ją pobrać należy wejść na telefonie do sklepu z aplikacjami i wpisać w nim nazwę: Hello Future. Na liście wyników wyszukiwania pojawi się aplikacja z logotypem naszego wydarzenia.

WAŻNE! Po otwarciu, aplikacja poprosi o zarejestrowanie się - jest to niezbędne, aby mogli Państwo brać udział w zadaniach konkursowych i zdobywać punkty na swoje konto. Wypełniając formularz rejestracyjny prosimy wpisać imię, nazwisko i adres e-mail podane podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego na konferencję - umożliwi to identyfikację laureatów konkursu. Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo e-mail z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Życzymy powodzenia!


DO HELLO FUTURE 2021 ZOSTAŁO:

00 dni
00 godzin
00 minut
00 sekund


FORMULARZ KONTAKTOWY:


.