Poznaj ludzi, którzy nie zgadzają się na bierne oczekiwanie na przyszłość, ale zamiast tego podjęli decyzję,
by ją tworzyć. W trakcie naszego wydarzenia wystąpią praktycy, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, wiedzą i informacjami o najnowszych trendach i rozwiązaniach dla branży farmaceutycznej.

Nasi
prelegenci

Marcin Gieracz

Dyrektor ds. marketingu i rozwoju, polska grupa farmaceutyczna s.a.

O czym opowie w trakcie
Hello Future?

Czym jest Apteka Przyszłości? Jakie rozwiązania w niej znajdziemy? Jak pacjent i aptekarz skorzystają na zastosowaniu nowych technologii w aptece? – na te pytania w trakcie swojego wystąpienia odpowie Marcin Gieracz, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w Polskiej Grupie Farmaceutycznej S.A. W trakcie wystąpienia przekonamy się, że Apteka Przyszłości nie jest futurystyczną wizją, ale strategią biznesową, która jest źródłem realnych korzyści dla właścicieli aptek, jak i pacjentów.

Strateg, wizjoner i promotor mądrego leczenia z wykorzystaniem nowych technologii. Odpowiedzialny za marketing w Grupie Pelion jako Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju w Polskiej Grupie Farmaceutycznej S.A., Dyrektor Marketingu w Urtica Sp. z o.o. oraz Dyrektor Zarządzający w Lideo SA.

Od 14 lat jako CEO & Dyrektor Strategiczny w Rubikom Strategic Thinking specjalizuje się w identyfikowaniu źródeł wzrostu w przedsiębiorstwach. Tworzy i wdraża strategie marketingowe oparte o sprzedaż wielokanałową, cyfrową transformację oraz digitalizację rynkową.

Autor kompleksowych strategii rynkowych dla wielu spółek notowanych na GPW i tych z sektora MSP.  Swoim doświadczeniem i wiedzą praktyczną dzieli się na seminariach, kongresach oraz specjalistycznych warsztatach z zakresu zarządzania strategicznego.

Prywatnie pasjonat MTB oraz organizator wypraw wysokogórskich w Alpach oraz Dolomitach www.activeguide.eu. Nauczyciel i Trener koreańskiej odmiany jogi i sztuki relaksacji "SUNDAO".

Aleksandra Trapp

Head of Culture and Trends,
infuture hatalska foresight institute

Biografia

Head of Culture and Trends w Infuture Hatalska Foresight Institute. Jest współautorką kilkunastu raportów m.in. „Living Buildings. Przyszłość biurowców do 2050 r.”, „Pracownik przyszłości” czy książki „Far Future. Historia jutra”. Wielbicielka trendu lifelong learning. 

Absolwentka psychologii oraz dziennikarstwa.
Jej zainteresowania skupiają się wokół procesów kierujących ludzkimi zachowaniami i analizy zjawisk społecznych, szczególnie tych kształtujących przyszłą rzeczywistość.

Dr n. farm. Piotr Merks

DORADCA ZARZĄDU DS. INNOWACJI I ROZWOJU,
POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA S.A.

Biografia

Dr n. farm. Piotr Merks, Adiunkt, Wydział Medyczny. Collegium Medicum, na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Sekretarz Generalny Europejskich Związków Zawodowych Pracowników Zatrudnionych w Aptekach (EPhEU), Przewodniczący Związków Zawodowych Pracowników Farmacji (ZZPF), Prezes Piktorex sp. z.o.o, z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej.

Ekspert w zakresie wdrażania Dyrektywy Fałszywkowej (FMD), projektów innowacyjnych oraz projektowania nowych usług farmaceutycznych, wykładowca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum, w Bydgoszczy, w zakresie opieki farmaceutycznej laureat wielu nagród oraz wyróżnień w Polsce i za granicą. Posiada międzynarodowe doświadczenie w różnych sektorach: placówki naukowe, organy rządowe i pozarządowe, firmy komercyjne, szpitale, apteki. Przez ponad 10 lat pracował w branży farmaceutycznej w Wielkiej Brytanii.

Droga kariery zaprowadziła go również do Australii, Kanady i Finlandii, gdzie poznał w praktyce kolejne rynki farmaceutyczne. Należy do wielu branżowych organizacji, takich jak brytyjska Royal Pharmaceutical Society (RPS), Międzynarodowa Federacja Farmaceutyczna (FIP), Angielskich Związków Zawodowych (PDA). Członek Rady Okręgowej Izby Aptekarskiej w Warszawie oraz Naczelnej Izby Aptekarskiej (Sekcja Współpracy Zagranicznej). Aktywnie działa na rzecz poprawy zdrowia publicznego, bezpieczeństwa stosowania leków i eliminacji leków fałszowanych z obrotu detalicznego. Wynalazca i koordynator narzędzia opieki farmaceutycznej Lekolepki. Autor projektów, publikacji, uczestnik międzynarodowych konferencji. Prowadzi projekty badawcze w zakresie nowych usług farmaceutycznych takich jak www.pilotazopiekifarmaceutycznej.pl ,
www.uslugazdroweserce.pl, www.skierujpacjneta.pl służące poprawie zdrowia populacji w ramach tzw. „Population Health”.

Tomisław Bensari

Prezes Zarządu,
Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Biografia

Prezes Zarządu Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A., odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju firmy, a także za jej bieżącą działalność operacyjną. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Prawa i Administracji. Ukończył także Warsaw Executive MBA. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej. 

Od 1999 r. związany ze spółkami Pelion. W 2007 r. objął stanowisko Prezesa Zarządu Urtica Sp. z o.o., czyniąc spółkę liderem na rynku szpitalnym i udowadniając, że miarą sukcesu w biznesie jest także odpowiedzialność. Dumą spółki są organizowane akcje społeczne, adresowane do małych pacjentów oddziałów onkologicznych i hematologicznych w całym kraju.
Od 2016 r.  Tomisław Bensari zarządza także spółką Pharmalink Sp. z o.o., która dostarcza kompleksowe usługi logistyczne dla branży farmaceutycznej.

Jako Prezes Zarządu Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A. Tomisław Bensari, wraz z całym Zarządem, pracuje nad rozwojem spółki, umacnianiem jej pozycji rynkowej, a także zapewnieniem najwyższej jakości serwisu i usług dla klientów oraz partnerów biznesowych.