Jerzy Owsiak
Jerzy Owsiak

Dziennikarz radiowy i telewizyjny, filantrop i aktywista społeczny. Twórca największej akcji charytatywnej w Europie – Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Festiwalu Przystanek Woodstock. Według największego na świecie badania kondycji marek Brand Asset ™ Valuator, WOŚP jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce.

Za swoją nietuzinkową działalność otrzymał wiele nagród, wśród nich nagrodę dla najlepszego promotora koncertowego na świecie w ramach plebiscytu International Music Industry Awards 2015 organizowanego przy okazji międzynarodowej konferencji branży muzycznej Musexpo w Los Angeles.

Tajemnica sukcesu Jurka Owsiaka? Od początku swojej działalności skupia wokół siebie ludzi w różnym wieku i o różnych poglądach, z którymi konsekwentnie buduje wizerunek stworzonych przez siebie marek.

W swoich wystąpieniach zdradza jak efektywnie budować tak duże przedsięwzięcia i jak skrupulatnie je realizować. Dzieli się doświadczeniami, przełamuje stereotypowe myślenie i motywuje do działania. Inspiruje ludzi, udowadniając, że jeżeli coś wydaje się nieosiągalne – można to osiągnąć.

2022-05-14

Działaj i idź przed siebie
  • 12:10 - 12:55
  • 45 min
Zapraszamy do pobrania aplikacji mobilnej
  • Pobierz na Google Play
  • Pobierz na AppStore